Napredak nokautirao Partizan

0

Čarapani su večeras na svom terenu nadigrali crno- bele sa 2:1 (Šljivić 20, Projić 71 – Božinov 89). Ostaće zapamćeno da je Partizan tek posle 387 minuta uspeo da zatrese mrežu protivničkom taboru, ali je iz Kruševca otišao poražen.

Napredak je poveo protiv Partizana 1:0 u 21 minutu pogotkom Šljivića sa bele tačke, a Projić je u 70. minutu duplirao prednost domaćina.

U 88 minutu Šljivić je faulirao Ilića potpuno nepotrebno po Napredak, u situaciji kada je lopta bila na gol-aut liniji, onda je sarkastično aplaudirao sudiji, a Božinov je zatresao mrežu!

Ovim rezultatoim je i završen derbi u Kruševcu koji je protekao bez većih incidenata, sem jedne baklje u 41 minutu koja je pogodila golmana Napretka.

NAPREDAK: Petrović, Projić, Urošević, Frimpong, Simonović, Markoski, Varga, Gobeljić, Vulić, Šljivić, Ndaje. Igrali su još: Vukanović, Petrović, Beljić.

PARTIZAN: Šaranov, Vulićević, Gogua, Ostojić, Bogosavac, Everton, Ilić, Janković, Leonardo, Mihajlović, Vlahović. Igrali su još: Božinov, Radović, Đurđić.