Za sada još uvek nepoznati vandali počupali su novozasađeni kugličasti jasen u naselju Markoviće, na istom mestu na kome je pre nekoliko meseci testerom posečeno tridesetak japanskih šljiva koje su radnici kuršumlijskog komunalnog preduzeća posadili.
U JPKD Toplica ističu da nije prošlo ni 24 sata od kada su posadili nova stabla kugličastog jasena, a nepoznati vanadli su ih počupali. Oni oštro osuđuju ovaj vandalski čin i apeluju na sve građane da čuvaju zasađeno drveće koje treba da čini nove drvorede u Kuršumliji i tako ulepša grad.
Prethodno su na istom mestu, krajem maja meseca testerom posečena mlada stabla japanske šljive i da bi se uredio ovaj prostor, odnosno formirao novi drvored, posađena su nova stabla juče koja su počupana samo dan nakon što su posađena.






Maloumne svinje…
klasicna budala ko god da je to uradio. zaboravila ga majka na ljuljasku kad bio mali pa ga promaja ubila po mozgu