Četiri medalje za karatiste Topličanina

0

Na karate Kupu Srbije za starije uzrasne kategorije i Memorijalnom turniru “Slobodan Vučinić” u Beogradu za sve uzrasne kategorije, karatisti Topličanina osvojili su četiri medalje.

Karate klub “Topličanin” je nastupio sa svojih sedam takmičara u katama i borbama, pojedinačno i ekipno u katama.

U veoma dobroj konkurenciji na Kupu Srbije, naši takmičari su ostvarili odličan rezultat i osvojili četiri medalje na Kupu Srbije i to:

Marković Aleksandar u borbama-zlato,

Gubijan Andrija u borbama-srebro i

Ilić Ilija u katama-zlato.

Ženska ekipa u katama u sastavu: Todorović Jovana, Tanasković Anastasija i Tanasković Jana-bronzana medalja.

Na Memorijalu “Slobodan Vučinić” ženski kata tim je osvojio srebrnu medalju,a Mladenović Lana je u borbama osvojila zlatnu medalju.

Na ovom prestižnom takmičenju Lakićević Bojana,Divac Slađan i Cvjetković Dražan bili su u ulozi sudija.

Takmičenja su održana u organizaciji ŠKS Srbije i KK”Slobodan Vučinić”Beograd u USC “Voždovac” Banjica u Beogradu.

Na Kupu Srbije učešće je uzelo ukupno 340 takmičara iz 39 klubova,a ukupno je bilo prisutno preko 800 takmicara iz 85 klubova iz Rumunije,Bosne i Hercegovine,Slovenije i Srbije.