FUDBALSKI DERBI TOPLIČANIN-KOSANICA NEREŠENO, NA TERENU SUKOB!

0
    fudbalski derbi

U okviru 28. kola fudbalskog prvenstva Zone “Zapad”, u derbiju u Kuršumliji, Kosanica i Topličanin odigrali su nerešeno 1:1. Domaćin je poveo u 25. minutu golom Pavićevića, dok su Prokupčani izjednačili dva minuta kasnije golom Stojanovića.

Kako prenosi služba za odnose sa javnošću Grada Prokuplja, umesto igre, u centru pažnje bio je verbalni i umalo fizički sukob igrača Kosanice i trenera Topličanina Pećaranina, kao i dva crvena kartona, sedam žutih i drugo poluvreme koje je sudija produžio za čak 15 minuta.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Dva kola pre kraja, Topličanin je prvi sa bodom prednosti u odnosu na Rembas iz Resavice i ukoliko ostvari pobede u poslednja dva kola, biće novi srpskoligaš. U narednom kolu, Topličanin na svom terenu dočekuje Dragocvet, dok u poslednjem kolu gostuje ekipi Morava 1918 iz Ćuprije.