Luka Božović bronzani na državnom prvenstvu “Sportske igre mladih”

1

Na državnom prvenstvu “Sportskih igara mladih” koje se održava u Beogradu naš Luka Božović osvojio veliko treće mesto, navode u kuršumlijskom teniskom klubu “Top Ten Klub”.

Veliku šansu je imao za ulazak u finale ali su nijanse odlučile da izgubi polufinalni meč.

U borbi za treće mesto, fenomenalnom igrom došao je do ubedljive pobede i osvojio bronzanu medalju.

Inače, Luka trenira u Teniskom klubu”Top Ten Klub”-u, gde pokazuje odlične rezultate i u takmičenjima iz kalendara Teniskog Saveza Srbije u kategoriji do 16 godina.

Na prošlogodišnjem gradskom turniru “Kuršumlija 2017″u veoma jakoj konkurenciji, osvojio je drugo mesto.

Ovom prilikom  uprava kluba poziva sve zainteresovane da se učlane u klub. Treninzi se održavaju na gradskom teniskom terenu subotom i nedeljom od 9 časova.