Pobeda i poraz prokupačkih rukometaša i rukometašica

0

U okviru 6. kola rukometaši „Topličanina” savladali su na svom terenu posle velike borbe „Dinamo“ iz Pančeva rezultatom 26:24 (poluvreme 15:10), dok su rukometašice “Topličanina” pretrpele poraz na svom terenu rezultatom 22:31.

Najefikasniji kod  domaćih rukometaša bio je Denić sa 9 golova, a istakli su se i Petković i Atanasković koji su postigli po 6 golova. Kod Pančevaca istakao se Bunjevčević sa 7 golova.

Topličanin u narednom kolu gostuje u Valjevu gde se sastaje sa „Metalcem“.

Rukometašice „Topličanina“ poražne su na svom terenu u susretu sa ekipom „Junior“ iz Beograda rezultatom 31:22.

Najefikasnija kod Prokupčanki bila je Marija Stanojević koja se šest puta upisala u strelce, dok je kod pobednika bolja od ostalih bila Ivona Lutovac koja je postigla 11 golova.

Domaće rukometašice su u prvom poluvremenu pružile dostojan otpor lideru na tabeli. U drugom poluvremenu prednost gošći je polako rasla da bi na kraju iznosila devet golova prednosti.

U narednom kolu rukometašice “Topličanina” gostuju u Požarevcu.