Sredstvima Opštine Prokuplje izgrađena je vodovodna i kanalizaciona mreža u ulici Gute Dobričanina u naselju Pojate, a za ove radove iz opštinskog budžeta izdvojeno je oko milion dinara.
Nakon završenih radova na komunalnoj infrastrukturi, lokalna samouprava obezbedila je i sredstva za uređenje ulice Gute Dobričanina.
Privode se kraju radovi na nasipanju i valjanju ove ulice u dužini od 200 metara, navode u lokalnoj samoupravi u Prokuplju.





Odlicna vest za nas.
Bravo za lokalnu samouravu ,koja neumorno radi. Svaka cast,tako treba
U odnosu na neki prethodni period ovo je jasan pomak ka napred, pogledajte samo vesti par meseca unazad i videce se da je ovo deseta ulica koja se kompletno restrukturira, najbitnije je da je iz realnih, stvarnih sredstava, ne iz kredita koji ostaju kao teret.
Svako uredjenje neke ulice je dobro za sve gradjane,znaci da se nesto radi
Sve pohvale,delima se pokazuje i dokazuje ,sve pozitivno sto je uradjeno u skorije vreme za grad,bravo!
Posle tolkih obecanja od predhodne vlasti da ce da nam urade, konacno nam je neko obecao i ispunio obecanje.
Bravo,rezultati rada i zalaganja su vidljivi na svakom mestu u gradu.
Svima hvala koji su ucestvovali u ovom. Konacno i mi da imamo bolje uslove za zivot.
Bravo,ja kao gradjanin Prokuplja cenim zalaganje vlasti za bolji i lepsi zivot njenih gradjana.
Maksimalnim angazovanjem lokalne samouprave asfaltiran je ogroman broj ulica u Prokuplju, novcem obezbedjenim iz realnih prihoda, a ne zaduzivanjem, kao sto je radila DS.
A vi ni asfalt ne mozete da postavite!
Prva vlast koja svoja obecanja sprovodi u delo.
Konacno da neko ispuni obecanje, sledeca je moja ulica
Delima pokazuju kolko rade za nas, sto je za veliku pohvalu. Ovo je samo jos jedno u nizu sta su uradili.
Ovo Prokuplje zasluzuje, lepsu infrastrukturu, pametno se investira!
Bolji i kvaliteniji zivot za gradjane Prokuplja je ocigledan,sve pohvale za celnike SO.
Nego sta, najlepsa ulica…Konacno da se jedna vlast seti i nase ulice…
Hvala lokalnu samouravi u ime stanovnika iz ulice.
Dosta se ulaže u infrastrukturu našeg grada, kao i okoline i to gradjani veoma cene.
Sve pohvale,za rad i maksimslno angazovanje lokalne samouprave.Tako se brine o gradjanima i sprecava odliv stanovnistva.
Svako dana se radi po neka ulica. Evo upravo se radi i moja ulica Milka Protic . Hvala,opsino
Koliko botova hvali opstinu. to vam dali dupli sendvic 🙂