I pobeda i poraz

0

Sportski vikend obeležila pobeda fudbalera Topličanina i poraz rukometaša na domaćem terenu.

Fudbaleri su  ostvarili su savladali  „Kopaonik“ iz Brusa rezultatom 3:0.Strelci za   „Topličanin” bili su Luka Paunović, Radosavljević i Stanković.

– Sasvim zasluženo smo pobedili čvrstu ekipu iz Brusa a posebno sam zadovoljan kako smo igrali u drugom poluvremenu. Zahvalio bih se publici na velikoj podršci, rekao je Zvonimir Vidaković ,prvi trener Topličanina. U narednom kolu Prokupčani gostuju ekipi „Župe“.

U okviru 6. kola Super B muške rukometne lige rukometaši  „Topličanina” ubedljivo su poraženi na svom terenu u susretu sa „Proleterom“ iz Zrenjanina rezultatom 17:35 (poluvreme 9:12).

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je kapiten Stefanović sa sedam postignutih golova. U narednom kolu rukometaši gostuju u Inđiji.

Da ovo nije bio dobar vikend za rukomet, pokazuje i poraz rukometašica u Kladovu u susretu sa „Đerdapom“ rezultatom 34:24.